Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Şirket Bilgileri

Proaktif Yazılım ve Bilişim

HAKKIMIZDA - Proaktif Yazılım ve Bilişim Hizmetleri siz değerli müşterilerimizin her türlü web yazılım ve tasarım ihtiyaçlarını profesyonel ve uzman kadrosuyla en kısa sürede, en uygun fiyata ve eksiksiz bir şekilde giderme parolasıyla yola çıkmıştır.

Proaktif Yazılım ve Bilişim Hizmetleri siz değerli müşterilerimizin her türlü web yazılım ve tasarım ihtiyaçlarını profesyonel ve uzman kadrosuyla en kısa sürede, en uygun fiyata ve eksiksiz bir şekilde giderme parolasıyla yola çıkmıştır.

Günümüz iş dünyasında internet artık şirketler için bir keyfiyet değil bir zorunluluk haline gelmiştir. Yeni Türk Ticaret Kanunu ( TTK ) 'nın 1524.maddesi uyarınca her sermaye şirketi, bir internet sitesi açmak zorundadır.
Rekabet ortamının giderek arttığı ve gelecek yıllarda daha da artacağı düşünüldüğünde Firmanızı yada markanızı vb. bir adım öne taşımak ve bir farklılık yaratmak için yeniliklere açık olmak, yenilikleri takip etmek ve buna göre pozisyonunuzu belirlemek zorundasınız.
Profesyonel bir web sitesine sahip olmak bu farklılığı yaratmak için önemli bir adımdır.
Sizin ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanacak , İnternet Siteniz, eş zamanlı olarak Facebook, Twitter, Youtube Vb..gibi Türkiye de milyonlarca kişinin erişim sağladığı sosyal ağlarınızlada da Entegre edilecektir. 
 Proaktif yazılım olarak Amacımız hedef kitlenizin Web sitenizden sizlere ulaşabilmesini sağlamak ve Aynı zamanda Facebook,Twitter gibi Sosyal ağlarınızdanda sizlere erişim sağlayarak, sizleri takip ederek sizden sürekli haberdar olmasını, kampanyalarınızla alakalı sürekli haber alarak olumlu algı oluşmasını sağlamaktır.  
Bugün Türkiye'de 36 Milyon Facebook ve 40 milyon internet kullanıcısı mevcut. Netice olarak  İnternette yerinizi alırken Sosyal mecralarda da eş zamanlı entegrasyonunuz sağlanacaktır. Örneğin Sitenizde Bir makaleniz yayınlanırken,  yada bir ürününüz ön plana çıkarılırken,sosyal medyada da viral bir etkiyle kartopu şeklinde milyonlarca kişiye yayılmasını sağlıayabileceksiniz ve hedef kitlenizin sizleri takip etmesini sağlayacaksınız. 
Bir yandan doğrudan internet aracılığıyla hedef kitlenize ulaşırken diğer yandan yaptığınız organik paylaşımlarla hedef kitlenizde sadakat duygusu güçlü geri dönüşler alacaksınız. 
Çalışmalarımız hem kısa sürede verimli aksiyonlar yaratacak hemde dijital ortamdaki itibar yönetiminize büyük katkı sağlayacaktır. 
Türkiye'nin En İyi Altyapı Sistemlerinden birisine ve Profesyonel Bir Web Sitesine kısa bir süreliğine çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.
Bu fırsatı kaçırmayın!

Tüm bu bahsettiklerimiz ve sizin için yapabileceğimiz diğer şeyler için, daha fazla düşünmeyi bırakın ve internetin potansiyelinden yararlamak için hemen şimdi bizi arayın!

Telefon :

+90 (216) 430 80 31